seni özlüyorum

eni çok özlüyorum. Gözlerimi kapatıp derin bir nefes aldığımda kokunu hissediyorum. Şu anda hangi coğrafyadasın uzakta mı yakında mısın bilmiyorum kızım seni ve anneni aradığım son günlerde özlemin büyüdü ki bende bunu tarif edecek kelimeler bulamıyorum. Babalar en çok kızlarını severmiş. Sana bir sır vereyim kızım. İnsan bu dünyada iki şeyi görmeden çok sever bir Tanrı’yı bir de ana rahmindeki çocuğunu. Bir gün karşına bir adam çıkacak ve sana bir aşk hikayesi anlatacak birbirini çok seven bir adam ve kadının hikayesini ve bu iki insanın bir de çocuğunu anlatacak.

Hikâyenin sonunda o çocuğun sen olduğunu anlayacaksın. Bu hikâyede masum olan tek kişi sensin kızım. Eğer bir suçlu var ise o kişi benim suçum da anneni çok sevmek. İyi ki de ben böyle bir suç işlemiş anneni çok sevmişim yoksa sen bu dünyada olmayacaktın.

Belirli bir yaşa geldiğinde öğreneceğin bir sır var. O sırrı annen ve ben biliyoruz annen o sırrı asla sana söylemeyecek bir gün ben sana söyleyeceğim. Kızım benim her yemek yediğimde kızım Derya acaba ne yedi aç mıdır, tok mudur diye düşünerek yediğim yemeklerde lokmalar boğazıma dizildi. Soğuk kış günlerinde kızım üşüyor mu diye düşünmekten gözlerime uyku girmedi seni o kadar özledim ki bunu tarif edecek kelimeler bulamıyorum.

Seni özlüyorum…

Loading

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Translate »
error: Content is protected !!
Scroll to Top