işaret

Hayatımız her zaman istediğimiz gibi gitmiyor. Başarılarımız ve başarısızlıklarımız hayallerin gerçekleşmesi ve gerçekleşmeyen hayallerimiz. Bazen hayatımızda geçmişi silip yeniden hayatımıza temiz bir sayfa açmak kadar zor bir şey yoktur. Hayata yeni bir sayfa açmak geçmişi silmek büyük bir cesaret ister ana kadar yaşadığımız bir hayat var ve o ana kadar yaşadığımız hayatı silmek o anda kaybolmak demektir.

Hayatımızda yeni bir sayfa açtık ve artık daha tecrübeliyiz. Geçmişten ders aldık. Hasar görmüş bir kalbin şüpheleri çok olur.

Bazı geceler geçmişin izlerini davet eder uykunuz kaçar ve uyuyamazsınız geçmişin izleriyle sabahlarsınız. Geçmişten kurtulmanın zaman alacağını bilmelisin ve güçlü olmalısın.

Kalp acısı ya da aşk acısı anlarında bin insanın en çok aradığı şey her zaman rahat bir omuz değil mi hissettiğiniz bir el ve kulağınıza gelen güzel sözler ne kadar rahatlatır uykusuz gecelerde insanı.

Bazen hayatın bize vermiş olduğu güzelliklerin tadını çıkaramadık hep mutlu olmayı umut ettik mutlu olduğumuz anlar bunu sonsuza kadar sürecek sandık ama sürmedi.

Sevildiğini bilmek duyguları paylaşmak ne kadar Güzel. Bir anda biten sevgi ve paylaşılamayan duygulardan sonra özlemekte en can alıcı nokta.

Okulda üniversitede bize öğretilmeyenleri hayat bize öğretiyor. Okumak bol bol kitap okumak çok önemli yaşadığınız bugünün bir daha tekrarı olmayacak. Tekrarı olmayacak bugünün ve önümüzdeki günlerin istediğiniz gibi güzel geçmesini diler ve diyorum ki hayat bir gün o günde bugün diyor sizi kitabımla baş başa bırakıyorum sevgiyle kalın…

Loading

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Translate »
error: Content is protected !!
Scroll to Top